طراحی سایت سئو

محصولات کایزر : کایزر از ابتدا کوشیده است تا دستاوردهایی مبتنی بر اساس  کیفیتی بی نظیر، رقابت با برندهای روز بین المللی و به کار گیری مرغوب ترین متریال ایجاد نماید. بدین سبب کایزر، با به کار گیری مواد سازنده با کیفیت مطرح جهانی، مانند چوب ترمووود فنلاندی، ابزار و یراق آلات برندBlum (اتریشی) ، اتصالات آلمانی ضدآب
و بهترین رنگ پوششی (محصول ترکیه)، کوشیده است تا محصولاتی با دوام و کیفیتی بالا  همراه با کارایی برتر، به بازار عرضه نماید.
برند کایزر جزو اندک برندهای معتبر در زمینه تولید لوازم بهداشتی در ایران است که با افتخار و خاطری آسودهاز کیفیت محصول، آن را به مدت یک سال ضمانت نموده و خدمات پس از فروش آن را برای مدت پنج سال بر عهده دارد.

کایزر
 همچنین کایزر با به کارگیری شیوه ی نوین اتصالات چوب آلمان طرحی جدید در تولید سرویس بهداشتی ایجاد کرده است. از این دست می توان به نخستین تولیدات این برند اشاره نمود. محصولاتی نظیر پنل دوش، کابینت روشویی، کابین دوش، کابینت دستشویی، قاب آینه که علاوه بر  طرح هایی زیبا و اغلب کلاسیک ، ظرافتی خاص و رفع نیازهای روز کاربر در آن گنجانده شده و هرگز استفاده از متریالی مقاوم و اتصالاتی محکم، از این زیبایی و ظرافت نکاسته است.

فرایند ساخت ترموود

در این جا مقتضی است که در خصوص متریال اصلی این محصولات، یعنی ترموموود، قدری بیشتر بدانیم.
به راستی ترمووود چگونه از چوبی که به سادگی در برابر رطوبت، دما و حشرات آسیب می بیند، تولید می شود؟
 

در ابتدای فرآیند ترمو سازی چوب (termo wood):

دما با ایجاد گرما و بخار و به طور یکباره تا100 درجه سانتی گراد افزایش می یابد.  پس از آن به طور یکنواخت و به تدریج، تا130درجه سانتی گراد بالامی رود. در این مرحله از  فرآیند،  بخار آب از ترک برداشتن چوب ترمو و نیز واکنش شیمیایی آن جلوگیری می نماید. سپس در این فاز، اندازه رطوبت چوب ، به حدود صفر درصد می رسد.

 مرحله دوم ترموسازی چوب:

خشک سازی چوب که به انجام رسید، در این مرحله، دمای چوب به 180 درجه سانتی گراد و سپس 215 درجه افزایش داده می شود. فرآیندی که گفته شد، 2 تا3 ساعت ادامه یافته و با به کارگیری بخار آب، از احتمال آتش گرفتن چوب پیش گیری می شود.

مرحله سوم ترمو سازی چوب:

   دمای چوب به 80 تا 90 درجه کاهش می یابد. دوباره به چوب بخار داده می شود تا به میزان رطوبت لازم برسد. بدین ترتیب باکتری های مضر چوب و نیز موادی که موجب پوسیدگی و تغییر فرم چوب در اثر رطوبت زیاد می شود، در این مرحله که 36 ساعت به طول می انجامد، بافت چوب را ترک می نمایند.

مرحله چهارم ترموسازی چوب:

چوب ترمو به مرحله رنگ رسیده و با 3لایه رنگ، عایق می شود  در نتیجه، چوب ترمو حاصل،100% در برابر حمله حشرات وپوسیدگی مقاوم سازی می گردد. از این جهت است که دکوراسیون سرویس های بهداشتی کایزر، که در حقیقت محصولات چوبی ضد آب هستند، با اطمینان کامل از سوی صاحبان برند، معرفی، ارائه می شوند.
علاوه بر آن چه در خصوص مقاومت و زیبایی محصولات کایزر آمد، باید از بافت برجسته ی این محصولات گفت.

شاید تا چندی پیش تصور کابین روشویی چوبی با رگه های برجسته ی طبیعی چوب، برای کاربران حتی پیش نیامده بود!  کایزر اما با ظرافتی خاص، فول ست کابین روشویی با رگه های برجسته چوب تولید نموده و این زیبایی را به خریداران این برند، پیشکش نموده است.

سنگ های به کار گرفته شده در کاسه های روشویی  از جنس طبیعی است و به شکلی ماهرانه ای از قالبی بزرگ تراشیده شده است .این شیوه ، سبب می گردد تا سنگ، به دور از درز و اتصال باشد.  کاسه های روشویی های شیک کایزر ، تماماً طبیعی و یک تکه هستند.
این چنین است که کایزر تولید کننده ی مدرن ترین دکور سرویس بهداشتی در ایران گردیده است.

محصولات KIZER

طراحی سایت و سئوتوسط تیم پشتیبانی سایت وب نوش