طراحی سایت سئو

کابینت دستشویی و کابینت روشویی

کابینت دستشویی و کابینت روشویی : امروزه استفاده از کابینت روشویی و کابینت دستشویی در سرویس های بهداشتی منازل رواج بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. این کابینت ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط سرویس ها دارای کاربرد های فراوانی نیز می باشند که با توجه به کوچک بودن خانه های امروزی حائز اهمیت هستند. از کابینت دستشویی و کابینت روشویی معمولا در جهت نگه داری مواد تمیز کننده سرویس ها ، حوله های اضافی یا سایر وسایل بهداشتی استفاده می شود. با قرار دادن این وسایل داخل کابینت دستشویی یا کابینت روشویی می توانیم تا حد زیادی از شلوغ جلوه دادن یا بهم ریختگی سرویس ها جلوگیری کنیم. بدون شک هر کسی از اهمیت کابینت دستشویی و کابینت روشویی در طراحی دکوراسیون سرویس های بهداشتی با خبر است. اما چالشی که در انتخاب مدل و نوع آن ها وجود دارد نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشد. زیرا با توجه به تنوع مدل ها انتخاب کمی سخت می شود.

کابینت روشویی و کابینت دستشویی

 

کابینت دستشویی

اگر به بازار یا مغازه ای که تولید کننده ی کابینت دستشویی یا کابینت روشویی می باشد مراجعه کنید پس از یک نگاه اجمالی به مدل های مختلف کابینت ها احتمالا دچار سردرگمی شدیدی بین مدل های آماده ، اسمبل شده ، نیمه آماده ، کلاسیک ، مدرن ، سنتی ، چوب افرا و چوب گیلاس و ... خواهید شد. انتخاب از هر کدام از گروه های ذکر شده بسیار دشوار می شود. در این مطلب قصد داریم با ذکر نکات خلاصه ای شما از این سردرگمی رهایی بخشیم و تنها با توجه به نکاتی کوچک بتوانید مناسب ترین کابینت دستشویی یا کابینت روشویی مورد نظرتان را از میان سایر مدل های کابینت تشخیص دهید.

اولین نکته ای که در انتخاب کابینت روشویی یا کابینت دستشویی باید در نظر بگیرید ، فضای سرویس بهداشتی منزلتان می باشد. در اولین قدم طریقه ی استفاده ی خود از سرویس بهداشتی را مشخص کنید یعنی پیش از انتخاب کابینت دستشویی و کابینت روشویی چیدمان اجزای مختلف دستشویی و محل قرار گیری اشیای مختلف را ذهنتان شبیه سازی کنید. در صورتی که این کار را به درستی انجام ندهید ممکن است زیبایی سرویس را تا حد زیادی از بین ببرید. نکته ی دیگری که باید به آن توجه شود این موضوع می باشد که دقیقا بر خلاف آشپزخانه ، گران قیمت ترین شی موجود در سرویس بهداشتی کابینت دستشویی و کابینت روشویی می باشد. حتی در برخی نمونه های لوکس قیمت این کابینت ها تا چندین میلیون نیز می رسد. در انتخاب این نوع کابینت ها نیز هر چقدر بیشتر هزینه پرداخت کنید ، کابینت با کیفیت تری نصیبتان خواهد شد اما بدون شک در این زمینه هم همانند خرید هر وسیله ی دیگری راه هایی جهت صرفه جویی در هزینه و حصول محصول با کیفیت تر وجود دارد. تنها با رعایت این نکات می تواند با حداقل هزینه بهترین کیفیت را با توجه به مقدار هزینه شده به دست آورید.

کابینت روشویی

اما اصلی ترین و ساده ترین نکته ای که در زمینه ی صرفه جویی در هزینه های کابینت می بایست به آن توجه نمایید ، در نظر گرفتن نیاز هایتان و فضای سرویس بهداشتی منزلتان می باشد. همین نکته ی به ظاهر ساده می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های شما بشود. همان طور که می دانید سرویس های بهداشتی در مقایسه با سایر فضا های منزلتان فضای کوچک تری دارد در نتیجه چیدمان اشتباه آن می تواند به قیمت از دست رفتن زیبایی و کاربرد کابینت دستشویی و کابینت روشویی شود. توصیه ی دیگر ما به شما خرید مدل های ارزان قیمت تر است. اگر یک نوع کابینت دستشویی ارزان نیاز های شما را برآورده می کند دلیلی ندارد به سراغ مدل های گران تر بروید.
با رعایت همین نکات ساده و مشاهده ی چند نمونه کابینت دستشویی و کابینت روشویی می توانید به راحتی کبینت مورد نیازتان را تهیه کنید و دچار سردرگمی در انتخاب نیز نشوید.

گروه صنعتی تولیدی کایزر با ارائه محصولات متنوع کابین دوش ، کابینت دستشویی,کابینت روشویی, پنل دوش و... در طرح ها و رنگ های متنوع متناسب با نیاز و سلیقه شما ، بهترین ها را برای شما ارائه می دهد.

طراحی سایت و سئوتوسط تیم پشتیبانی سایت وب نوش