طراحی سایت سئو

کابین دوش : امروزه با توجه به کوچک تر شدن منازل مسکونی ، نیازمند روش هایی جهت بهینه سازی فضای آپارتمان هایمان هستیم. یکی از این روش ها استفاده از کابین دوش در حمام ها می باشد. استفاده از کابین دوش در فضای حمام علاوه بر زیبایی بخششیدن به محیط موجب استفاده ی بهینه تر از فضا نیز می شود. امروزه با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی و امکانات بالا در تولیدات محصولات مختلف قادر هستیم هر چیزی که نیاز داریم در ابعاد مورد نظرمان داشته باشیم.
کابین دوش معمولا برای آپارتمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای سرویس مشترک با حمام هایشان هستند. تا قبل از تولد کابین دوش بسیاری از افراد مشترک بودن سرویس با حمام را یک مشک بزرگ می دانستند اما به امروزه به لطف طراحی های زیبای کابین دوش ها ، مشترک بودن سرویس و حمام دیگر مشکل و نقص نمی باشد.

کابین دوش

 

اقدامات پیش از سفارش کابین دوش

اگر احساس می کنید برای فضای سرویس هایتان یا حمام منزلتان نیاز به کابین دوش دارید و قصد دارید با توجه به فضایتان بهترین انتخاب را داشته باشید ، در قدم اول فضای داخلی حمام یا سرویس منزلتان را با دقت اندازه گیری کنید. طرح و سایز کابین دوش تا حد زیادی به اندازه ی فضای مورد نظر شما بستگی دارد. کابین دوش ها دارای طرح های متنوعی مانند دایره ، مستطیل ، مربع و ... هستند که همانطور که گفته شد با توجه به فضا یکی از آن ها انتخاب می شود.

انواع کابین دوش و امکانات آن ها

ساده ترین مدل کابین دوش ، اتاقک های شیشه ای هستند که تنها چیزی که در آن وجود دارد ، دوش آب است. اما سایر مدل های کابین دوش دارای امکانات بیشتری هستند. شما با توجه به نیازتان می توانید هر یک از این امکانات را سفارش دهید. از نمونه های این امکانات که برای کابین های پیشرفته تر مورد استفاده قرار می گیرند می توانیم به سیستم های صوتی ،‌ جت های ماساژ ،‌ سیستم جکوزی و سونا ، تهویه ی هوا ، تلفن ، دوش چند حالته و سیستم های نور پردازی سقفی و دیواری اشاره نماییم.

قطعات مهم در کابین دوش

لازم به تذکر می باشد که در فرآیند سفارش کابین دوش توجه به قطعات کوچک تر نیز حائز اهمیت است. مهم ترین قطعاتی که در کابین دوش به کار رفته اند به شرح زیر می باشند.

درب ها

همان طور که گفتیم مهم ترین هدف از استفاده از کابین دوش در فضای حمام ، بهینه سازی فضا می باشد. در نتیجه معمولا از درب های کشویی یا محوری در طراحی ها استفاده می شود اما استفاده از درب لولایی نیز بنا به درخواست مشتری ها نیز انجام می گیرد.

شیشه ها

شیشه هایی که در طراحی کابین دوش مورد استفاده قرار می گیرند معمولا از نوع ایمن و نشکن هستند. این شیشه ها دارای دو طرح ساده و مشجر مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از شیشه ها نیز دارای طرح های زیبایی هستند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضای حمام موجب دیده نشدن فضای درون کابین دوش نیز می شوند. رایج ترین شیشه ها در طراحی کابین دوش شیشه هایی با ضخامت 5 یا 6 میلی متر است. اما به طور کلی می توانیم بگوییم هر ه ضخامت شیشه بیشتر باشد ، کیفیت کابین بالاتر می رود. جهت افزایش ایمنی کابین از قاب به دور شیشه ها استفاده می شود. جنس قاب ها معمولا کروم یا پلاستیک فشرده می باشد و رایج ترین آن ها نقره ای رنگ هستند. اما اگر می خواهید بهترین جنس را به کار ببرید ، ما به شما آلومینیوم را پیشنهاد می کنیم زیرا بهترین محافظ برای کابین شما آلومینیوم می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه سعی کنید از بهترین جنس استفاده کنید زیرا ایمنی کابین از هر چیزی مهم تر می باشد. در صورتی که شیشه بشکند و قاب بی کیفیت نتواند آن را نگه دارد ، می تواند موجب صدمات جانی خطرناکی بشود. در نتیجه حتما به ایمنی کابین دوش اهمیت بیشتری بدهید.

سینی کف

سینی کف کابین دوش معمولا از جنس سنگ یک تکه یا اکریلیک های سنگین است. کاربرد سینی حفظ آب درون کابین وجلوگیری از هدر رفتن آب است و هر چه عمیق تر باشند با کیفیت تر محسوب می شوند. بودن یا نبودن سینی به سلیقه ی مشتری بستگی دارد اما اگر به بودن آن علاقه مند هستید باید توجه داشته باشید که در میان مدل های مختلف سینی ها ، سینیی را انتخاب نمایید که سطح لغزنده ای نداشته باشد و ضد آب و ضد خش نیز باشد. نکته ی دیگری که در مورد سینی کابین دوش اهمیت زیادی درد ، نصب سینی می باشد. نصب سینی کف کابین دوش نیاز به تخصص بالایی دارد زیرا در صورت کوچک ترین نقص در نصب ممکن است سینی بعد از ایجاد فشار بر روی آن بشکند. اگر می خواهید سینی های اکریلیک را سفارش دهید دقت نمایید که رنگ سفید روشن و برلیانی آن ها دارای پایین ترین کیفیت هستند. بر خلاف تصور اکثر افراد سینی های رنگ کدر تری دارند از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند.

شیرآلات

شیرآلات به کار رفته در کابین دوش نیز یکی از مهم ترین فاکتور ها در سفارش کابین دوش محسوب می شود. اما بررسی شیر آلات موضوع گسترده تری می باشد که از عهده ی این مطلب خارج است. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرآلات می توانید مقالات مربوط به شیرآلات را بررسی کنید.

محصولات این گروه تولیدی با برند کایزر ، مطابق با آخرین استاندارد های جهانی عرضه شده و در اختیار هموطنان عزیز و گرامی قرار می گیرد ، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با متخصصین ما در کایزر تماس بگیرید.

طراحی سایت و سئوتوسط تیم پشتیبانی سایت وب نوش