طراحی سایت سئو

پایه پانل دوش کایزر ، مدل کلِن: این محصول از جنس چوب ترمو وود فنلاندی و مجهز به اتصالات ضد آب آلمانی در بدنه و اسکلتِ نگهدارنده، ساخته شده است. با توجه به ارتفاع ۲۱۳ سانتیمتری پانل، پایه‌ای مربع شکل در پایین ستون پانل دوش، به وسعت نزدیک به یک متر مربع، ضمن اینکه ایستایی پانل را تأمین می‌نماید، سطحی پایدار و غیرلغزنده برای ایستادن کاربر فراهم کرده است.
 
 پانل دوش

ضخامت یا به بیان دیگر، ارتفاع این پایه در کابین دوش ، ۷ سانتیمتر است که با فاصله‌ای معادل یک سانتیمتر، مرتفع تر از کف محل واقع شده، راه خروج آب ریخته شده بر روی پایه را باز می‌گذارد. هفت تسمهٔ تخته‌ای شیار خورده به عرض حدود ۱۲ سانتیمتر، کف پایه و در واقع محل ایستادن کاربر را تشکیل می‌دهند. این تسمه‌ها توسط قاب چوبی، اتصالات فلزی عرضی و کف حمایت می‌شوند که علاوه بر مقاومت لازم، در مجموع، منظره‌ای زیبا و باثبات به پانل می‌بخشد.


 
 کابین دوش

پایه پانل دوش کایزر ، مدل کلِن


اگر خریداران پانل دوش کلِن نخواهند که ستون دوش آنها به دیوار متصل باشد، این پایه به خوبی ایستایی پانل دوش را تأمین خواهد کرد؛ اگرچه این امکان نیز فراهم است که ستون پانل دوش به دیوار متصل گردد.

کابین دوش

پایه پانل دوش کایزر ، مدل کلِن

حالت های پایه پانل دوش کایزر ، مدل کلِن

در واقع، سه حالت برای نصب و کاربری این محصول تعریف می‌گردد که عبارتند از:
ـ ستون پانل دوش متصل به دیوار پشت پانل و صفحهٔ کف متصل به ستون. در این حالت، اتصال پانل دوش به دیوار، از کوچکترین حرکت دور از محور پانل به جلو یا عقب، جلوگیری خواهد کرد.
ـ ستون پانل دوش متصل به دیوار پشت پانل؛ اما صفحهٔ کف آزاد و قابل جا به جایی از محل خود به منظور نظافت. در این حالت نیز، ستون پانل حرکتی نخواهد داشت، اما کف ممکن است با برخورد جسم خارجی جا به جا گردد. بهتر است انتخاب این حالت نصب، با در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز در محل نصب صورت پذیرد.
ـ ستون پانل دوش آزاد از دیوار پشت پانل و متصل به صفحهٔ کف. این حالت، ایستایی خوبی را فراهم خواهد کرد. البته به دلیل آزاد بودن مجموعهٔ پانل از دیوار، در صورت وارد کردن فشار به ستون پانل از طرف کاربر، حرکتی جزئی در محور جلو و عقب معادل بازه‌ای در حدود دو سانتیمتر امکانپذیر است.

کایزر

 پایهٔ پانل دوش کلن برای تحمل وزن کاربران با طیف‌های مختلف اندام، طراحی و ساخته شده است. شیارهای روی تسمه‌ها و فاصلهٔ اندک آنها با هم، سطحی مناسب برای ایستادن فراهم می‌نماید که از دیدگاه ظاهر و عملکرد، به کاربر اطمینان خاطر می‌بخشد.

کابین دوش
محصولات بهداشتی ساختمان کایزر (کابینت روشویی , کابینت دستشویی, کابین دوش و..)با یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش، انتخابی لوکس، کارآمد، اصیل و طبیعی به شمار می‌آیند تا کانون آرامشی الهام‌ گرفته از طبیعت برای لحظاتی دور شدن از استرس‌های زندگی امروز شهری برای شما هموطنان گرامی ایجاد کنند. رعایت نکات زیبایی‌شناسی و ارگونومی در طراحی و ساخت محصولات کایزر، ما را در رسیدن به هدف این برند، یعنی آرامش بخش و رؤیایی بودن، یاری می‌کند.

طراحی سایت و سئوتوسط تیم پشتیبانی سایت وب نوش